Головна » 2016 » Грудень » 8 » СНІД – проблема людства
09:59
СНІД – проблема людства

                   1.12. 2016 «СНІД – проблема людства»  за такою темою відбулась зустріч за круглим столом,  проведена БІЦ НВК для учнів 8 кл. Ведучі А. Марчук (8 кл.) та М.Сіроткін( 9 кл.)  підкреслили, що  Україна залишається лідером у Європі за масштабами поширення ВІЛ-інфекції. За оцінками експертів UNAIDS, в Україні з ВІЛ-інфекцією живе близько 290 тисяч осіб. І тільки кожен другий знає про свій діагноз! Лікар  О.В. Мартюк  наголосив , що  СНІД давно перестав бути суто медичною проблемою. «Боротьба з ним  потребує спільних зусиль медиків, педагогів, служб внутрішніх справ. Сьогодні, на початку ХХІ сторіччя, СНІД загрожує людству, кожній людині, й тобі! Вдумайся і зрозумій!  Що більше ти знаєш про СНІД, то менше у вірусу шансів потрапити у твій організм!»

         Гімназисти  Виноградова Ілона ( 10 кл.), Самчук Є. ( 9 кл.), Федорчук Я., Мазур А., Кондратюк К.(8кл.) закликали підвищувати загальний рівень культури, рівень санітарно-гігієнічних знань, що б  не помирати через неуцтво!

          Учні НВК ознайомились з розгорнутої  книжково-ілюстративної виставкою "СНІД – рана людства” та рекомендаційним списком літератури        « Біда одна – проблема спільна: СНІД».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 157 | Додав: ToDel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar