НОВІ НАДХОДЖЕННЯ                                                                                                                                                                                                                     

 Покинь усе…

                                                                                                                                                                                                               й читай нові книги!!!

Шановні користувачі!

     Нові надходження книг – це символ яскравих подій в бібліотеці, це як ковток свіжого повітря в рутинних справах. Завітайте до БІЦ НВК познайомитися з новинками книжкових полиць. Пропонуємо Вам переглянути надходження літератури і залишити відгук та побажання на майбутнє. 

 

 

УВАГА! Нова книга!

 

Життя в окупації. Славута і Славутчина в 1941-1943 рр. Збірник документів / упорядкування, передмова  та коментарі В. Г. Берковського. – Київ-Хмельницький: Поліграфіст-2, 2019.- 208с.

 У збірнику представлено документи, що розкривають повсякденне життя населення сучасного Славутського р-ну Хмельницької області в роки німецької окупації краю ( 1941-1943).

Для науковців, вчителів, учнів,студентів, краєзнавців, а також усіх, хто цікавиться історією рідного краю.

                       Запрошуємо до нашої бібліотеки !

 

 

УВАГА! Нова книга!


  Ковальчук С. Ф. 

            Історія сіл Славутчини. – Хмельницький, ФОП Мельник А.А. 2019. - 576 с., іл.

           Шановний читачу! Книга нарисів про історію сіл Славутчини написана на основі документів минулого і сучасного, свідчень старожилів, спогадів очевидців, легенд і переказів, вона                розповідає про природні умови населених пунктів, про історичне минуле краю і його сьогодення.

  Для науковців, вчителів, учнів, студентів, краєзнавців, а також усіх, хто цікавиться історією рідного краю.

                       Запрошуємо до нашої бібліотеки !

      

В бібліотеку завітай – нову книгу прочитай!

Ауер, Маргіт. 
      Школа чарівних тварин. Вода усюди! [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / М. Ауер ; пер. М. В. Волкова ; худож. Н. Дуллек. – Харків : Ранок, 2019. – 160 с. : іл. 
       Генрі дізнався, що батьки збираються віддати його до інтернату та втік до лісу. Чи зможе хлопчик, який не звик робити щось самотужки, жити в лісі? І хто допоможе йому в біді? Майже всі учні міс Корнфілд отримали значок «Морського коника» за відмінне плавання. Одній Гатіс Бракує упевненості… Чи зможе дівчинка подолати вій страх? Учні школи Вінтерштайн підготували справжнє шоу за віршем Гете «Учень чаклуна». Але що це? Чому вода заливає всю підлогу? Ох і розсердиться ж, напевно, пан Зігманн…

 

Леонард, М. Г. 
      Хлопчик-жук [Текст]  : повість : для дітей серед. шк. віку / М. Г. Леонард ; пер. з англ. Т. В. Марунич ; іл. Julia Sarda. – Харків : Ранок, 2019. – 304 с. : іл. ; 21 см. – (Битва жуків).
       Як можна пояснити загадкове зникнення вченого Бартолом’ю Каттла з Музею природознавства? Слідство заходить у глухий кут, аж поки до справи не береться тринадцятирічний син ученого на ім’я Даркус. Разом із дядьком Максиміліаном та новими друзями, Віргінією й Бертольтом, хлопчик розпочинає власне розслідування. Аж тут він несподівано знаходить біля смітника картонну коробку, а в ній — дивного жука, що начебто розуміє нового знайомого, зовсім як людина… Але ж не можна бути спорідненою душею з жуком… чи можна? І чому зниклий тато ніколи не розповідав, що все життя захоплювався жуками й навіть був одним із авторів давно забутого «Проекту Фабр»? Питань стає дедалі більше, тоді як сам хлопчик опиняється у справжній небезпеці…

 

  Шрефер, Еліот. 

    Звіродухи. Дерево життя [Текст]  : [повість : для дітей мол. та серед. шк. віку] / Е. Шрефер ; пер. з англ. І. В. Тімошенкова. – Харків : Ранок, 2019. – 272 с. ; 20 см. – (Звіродухи). – 2000 пр. 
     Остання книга неймовірної серії “Звіродухи”. Цього разу четверо друзів вирушають до серця землі, щоб урятувати Ердас. Віщі сни Конора пророкують загибель їхніх звіродухів, тому друзі готові до найважчих утрат. Що ж станеться наприкінці історії? Чи пристане Мейлін знову на бік Зелених Мантій? Чи звільнять загарбники Примата Ково із в’язниці? Чи буде переможено Гератон? Чи зостануться разом Конор, Абеке, Мейлін та Роллан? Дізнайтеся просто зараз.

 

  Стороженко, Г. В. 

    Життя лісу [Текст]  : наук.-попул. вид. : для дітей мол. та серед. шк. віку / Г. В. Стороженко. – Харків : Ранок, 2018. – 64 с. : іл. ; 27 см. – (Світ та його таємниці). – На обкл. та тит. арк. авт. не зазнач. – 2000 пр. 
     Книга познайомить  дивовижним життям лісу. Які види лісів існують на Землі? Як живе ліс у різні сезони? Які ліси бачили динозаври? Відповіді на ці та багато інших запитань ви знайдете у книзі, яку можна використовувати і як захопливе читання, і як наочний посібник, і як довідник.

 

  Фарндон, Джон. 

   100 фактів про видатних учених [Текст]  : [наук.-попул. вид. : для дітей мол. шк. віку] / Д. Фарндон ; пер. з англ. К. Козачук. – Київ : КМ-БУКС, 2018. – 40 с. : іл. 
     Зазирніть у таємницю найвеличніших наукових умів, щоб побачити, як вони допомогли людству пізнати світ! Книжка містить ключову інформацію про наукові відкриття й теорії, викладену в формі стислих пронумерованих фактів. Захопливі відкриття й теорії – у 100 фактах, неймовірних ілюстраціях і дотепних малюнках. Прочитайте про блискучі ідеї математичних геніїв, приголомшливі дослідження астрономів і надзвичайних хіміків сучасності. Для дітей молодшого шкільного віку. 

 

Демченко, Оксана.
    Кошенята-пірати [Текст]  : [казка : для дітей дошк. віку] / О. Ю. Демченко ; худож. Н. В. Петрачкова. – Харків : Ранок, 2018. – 24 с. : іл. ; 24 см. – (Моя казкотерапія). – 3000 пр. 
  Усі малюки полюбляють пустувати, усі вони справжні бешкетники! Але потрібно вчасно зрозуміти, чи не завдають вони шкоди комусь своїми діями, чи не кривдять найменших. Прочитайте цю книжку – і на прикладі пригоди невгомоних кошенят побачите, що може статися через непомірні пустощі! 

 

 25.01.2017р.  Увага! Презентація нової книги!

 Мохнюк С.

      У кожного своя дорога / літературно-художнє видання.- Нетішин, 2016.- 124 с. 

 

 

 

         Буктрейлер  

         Освітній простір міста Славути: довідник .- Острог: СПД Свинарчук Р.В.,2016.-100с.

 

04.01.2016         

 

Литовченко Т.І., Литовченко О.О.

         Шалені шахи .- Харьків: Фоліо, 2015.-315с.

Що наше життя? Гра!... Для одних – карколомна шахова партія, для інших – протиборство держав і князівств, владних осіб та спадкоємців величезних станів, католиків та православних. Настав  час розпочинати чергову партію….

 

 

 

 

 

Скляренко В.М., Батій Я.О.

         Література України: для дітей середнього шкільного віку/ В.М.Скляренко. Я.О.Батій.- Харьків: Бібколектор, 2015.- 319 с.: іл.

         Ця книга стане в нагоді учням середньої школи та взагалі тим, хто цікавиться літературою нашої держави. Спробуйте знайти вільну хвилину, узяти до рук « Енеїду» Котляревського чи

« Кайдашеву сім’ю» Нечуя- Левицького і перечитати їх. І тоді стане зрозумілим, чому твори багатьох українських авторів у світі вважаються справжніми перлинами літературного мистецтва…

 

 

Багряний І.П.

         Сад Гетсиманський». « Тигролови».- К.: Україна, 2015.- 871с.

          Сьогодні романи Івана Багряного «Сад Гетсиманський» та  «Тигролови» особливо актуальні. Ці правдиві сторінки трагічної історії українського народу стануть справжньою пересторогою для молодого покоління, яке прагне побудувати демократичну європейську державу.

 

 

 

 

Антологія.«  Україна-Європа2 / упорядкув. та вптуп. Ст.. О.В.Красовицького; худож.- оформлювач Л.П.Вировець.- Харьків: Бібколектор,2015.-573 с.

Письменники, твори яких увійшли до антології, визначають обличчя нашої літератури. І це обличчя повернуто до Європи. В оповіданнях та уривках з іще не виданих романів – тема європейського минулого та майбутнього України. Тут же і трагічна сучасність – в антології є і складні міжнаціональні стосунки на території нашої країни, і тема Майдана, і навіть збитий Боїнг.

 

 

 

 12.11. 2015 

 Дзюба, І.М.    

        У літературі й навколо: З боргів давніх і новонабуваних .-        

  К. : Либідь, 2015.- 424с.

         Колишніх « шістдесятників», мабуть , не буває. Тож  автор цієї книжки чимало років поспіль щиро переймається проблемами, котрі часто-густо виходять за межі літературні, наближаючись до масштабних буттєвих узагальнень.

         Для широкого читацького загалу.

 

 

 

      Попович, М.В.

         Кровавый век.- К.: Кордон, 2015.- 990с.: ил.

                 Книга « Кровавый век» посвящена ключевым событиям XX столетия, начиная с первой мировой войны и заканчивая концом так называемой « холодной войны». Автор, более известный своими публикациями по логике и методологии науки, теории и истории культуры.

                    Для учеников старших классов, учителей.

 

 

 

  Сергацкова, Е. Чапай А.

Война на три буквы. Между внутренним конфликтом и внешним вмешательством: хроника противостояния в репортажах и свидетельствах.- Харьков: Фолио, 2015.- 281с.: фото.

           В этой книге опубликованы репортажи и собраны свидетельства очевидцев о том, что произошло в Украине в период с 22 февраля 2014 года ( бегства Януковича) и до начала 2015-го: об аннексии Крыма, последовавшей за этим антитеррористической операции на Домбассе, о трагедии в Одессе и развернувшейся вскоре после незаконных референдумов  полномасштабной войне.

Для учеников старших классов, учителей, родителей.

 

                 

 

 Костюкович, О.О.

    Їжа – італійське щастя .- Харьків: Фоліо, 20185.- 431 с,: іл.-

431с.: іл.

             У цей твір було опубліковано в 13 країнах: Китаї, Сербії, САШ, Канаде. Австралії та інших. В Україні книжка виходить упершее. До українського видання автором було написано спеціальну передмову, перероблено текст, внесені оновлені дані.

       Книжка призначена тим, хто вивчає Італію. І допоможе зрозуміти країну та її людей через універсальний кулінарний код.

 

 

Лу Е., Амундсен П.

       Органіст.- Харьків: Фоліо, 2015.- 511 с.- ( Карта світу)

       В « Органісті» ( 2006) Ерленд Лу у співавторстві з Петером Амундсеном – органістом, підприємцем, Людиною, яка має безліч ізнобічних талантів,- на основі ретельного аналізу текстів Шекспіра та інших матеріалів намагається розкрити загадку його особистосі.

 

 

 

 

 

Положій, Є.В.

       Риб’ячі діти .- Харьків: Фоліо,2015.-287 с.

       «Риб’ячі діти» - це історія білої бродячої  собаки, яка має безліч імен і одне бажання – врятувати своїх цуценят.

         Ця книжка про людей та країни, що минають.

 

 

                                   

 

 

  Керуак Дж.

          У дорозі: роман.- Харьків: Фоліо, 2015.-478 с.- ( Карта світу).

             « У дорозі!» називають « ліричним романом мандрів». Його герої – люди дороги, ті самі хіпстери, бітники, які жили духом свободи і насолоди…

 

 

 

 

 

 

      Сліпченко,К.О.

            Роман Віктюк.- Харьків: ТОВ « Бібколектор», 2015.-121 с. 

У цій книжці розповідається не тільки про життя знаменитого режисера, а й про його вистави. І найголовніше, що оповідачем  часто виступає сам Віктюк.

 

 

 

 

 

   Винник, Т.А.

    Відлуння нашої хати.- Чернівці: Букрек, 2015.-72 с.: іл.

           У повісті для дітей « Відлуння нашої хати» розповідається про дівчинку Даринку, якій було сумно самій, тому вона дуже хотіла братика…

           Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

 

 

 

 

       Котигорошко: українська народна казка.-К.:Наш час, 2015.-26 с.-  (Серія « Равлик»)

              Котигорошко – одна з найулюбленіших народних казок, на якій виросло не одне покоління українців. Книгу проілюструвала чудова українська художниця Юля Сплавник, чиї малюнки вже давно полюбилися нашим маленьким читачам.

 

 

 

 

 

 

 

Надутенко, О.В.

          Барвиста вишиванка.-Кіровоград:»Імекс-ЛТД»,2014.-43 с.

            Вірші для дітей.

                  Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

 

 

 

 

     Література для наймолодших читачів.

        

Збірки казок – для наймолодших читачів, які роблять перші кроки в читанні. Книги призначені для вироблення в дітей навичок техніки читання текстів по складах. До збірок ввійшли відомі народні та авторські казки. Читаючи їх, малята навчаться відрізняти добро від зла, здійснювати гарні вчинки -  захищати менших, поважати старших.

                Література для дітей середнього шкільного віку.

                         

Українські літературні казки: У 2т.- К.6 Грані-Т, 2010.- Т.1.- 168с.- (Серія «Джерельце»).